ÇAĞRI MERKEZİ+90 212 515 9 444

Ürünlerimiz

tamamen helal tamamen organik ürünlerimiz

Çiğ Köfte

çiğ köfte

CANBEY ÇİĞ KÖFTE'nin O Meşhur Çiğ Köftesi'nin içerisinde; bulgur, salça, isot, ceviz yağı, ay çiçek yağı, mısır yağı, fıstık, badem, tuz, sarmısak, kuru soğan ve anadoludan özel olarak yaş biçimde getirip kuruttuğumuz karışık baharat çeşnisi bulunmaktadır. Bu maddelerin dışında hiçbir inorganik madde bulundurmaz. Ayrıca ürünlerimizin içeriğinde msg, çin tuzu, et suyu ve bulyon gibi zararlı ve kansorejen maddeler bulunmamaktadır.

İçli Köfte

içli köfte

Dışında bulgur, su, irmik ve içinde soğan, ceviz, kıyma ve özel hazırlanmış baharat karışımıyla oluşan bu harika lezzet yüzde yüz doğaldır. Bu maddelerin dışında hiçbir inorganik madde bulundurmaz. Ayrıca ürünlerimizin içeriğinde msg, çin tuzu, et suyu ve bulyon gibi zararlı ve kansorejen maddeler bulunmamaktadır

Künefe

künefe

Kadayıf ve peynirden oluşan bu eşsiz doğu akdeniz tatlısı sıcak su ve şekerin karışımıyla oluşan şerbetin üzerine eşit miktarda dökülmesiyle müşterilerin göz odağı olacaktır.

İrmik Helvası

irmik helvası

Kavrulmuş buğday irmiği ve çam fıstığının bir arada kavrulmasıyla ikram edilen tatlı CANBEY Çiğ Köfte farkıyla istediğiniz an bayilerimizden temin edebilirsiniz

Şam Tatlısı

şam tatlısı

Hatay bölgesine ait bu tatlı komşu ülkenin başketin şam'dan gelmiş ve damağımıza yerleşmiştir. Bu tatlı CANBEY Çiğ Köfte farkı ile tüm bayilerimizde.

PAYLAŞ:
KURUMSAL REFERANSLARIMIZ
Market Zincirleri