ÇAĞRI MERKEZİ+90 212 515 9 444

Kalite Politikamız

canbey çiğ köftenin tarihçesi

CANBEY Çiğ Köfte; sağlam adımlarının verdiği cesaretin ve titizliğinin verdiği gururun tecrübesiyle, Tüm Dünya da kabul görmüş standart metodları kullanarak kalitesi yüksek ürünleri tüm dünyaya sunmaktadır.

LABORATUVAR TESTLERİMİZ

CANBEY Çiğ Köfte ürün kalitesi ve güvenliğine son derece önem göstermektedir. Üretimimiz de IS09001:2008, ISO22000:2005 ve Helal Gıda Sertifikası gibi güven veren belgelerin yanı sıra ürünlerimizin güvenirliliğini kalite kontrol laboratuvarlarında da analiz ettirmekteyiz.

 

Gelişmiş gıda laboratuvarında, üretimimizden alınan numuneler günlük olarak incelenerek TSE’nin belirlemiş olduğu analizler doğrultusunda çiğ köftemizin testlerini yaparız.

 

Kalitemizi yükseltmek için yaptırdığımız bu gıda testlerinden sonra her ürünümüzden günlük olarak şahit numuneler alarak belirli sürelerde açıkta ve buzdolabında muhafaza ederiz. Bu sayede herhangi bir şikayet olması durumunda, aynı partide bulunan ürüne ait numuneyi bağımsız araştırma laboratuvarında incelemeye göndeririz. Bu sayede hatanın nereden kaynaklandığını bulabiliriz.

ÜRETİM POLİTİKAMIZ

Günümüzde çiğköfte sektöründeki üretici firmaların çoğu çiğköftenin lezzetini artırabilmek için bitkisel karışımın dışında farklı anlayışlara yönelmişlerdir. Durumun ticari kısmını örnek almışlardır.

 

Amaçları sadece çiğköftenin lezzetini artırmak olmuştur. Bu yüzden KALİTE VE FAYDALAR 2.planda olmuştur.Çiğköftenin faydalı olabilecek bitkisel organik yönlerine girmemişlerdir. Enerji veren çiğköftenin uzun süre yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde çiğköfte sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırdık.Birbirinden değerli 14 Ayrı bitkinin karışımından oluşan şifa kaynağı enerji çiğköfteyi Muhakkak tadınız.

 

Şifalı çiğköftenin lezzetine beraber besin ve enerji değeri yüksek tamamen bitkisel olan karışımlar ilave ettik. Şifalı Çiğköfteyi ürettik.. Siz de deneyin, lezzetiyle beraber neticeyi kendiniz görün

PAYLAŞ:
KURUMSAL REFERANSLARIMIZ
Market Zincirleri